محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

سلام، خوش آمدید...

تلفن: 041-35515253

Back To Top

پایا کلاچ

پایا کلاچ

شرکت پایا کلاچ (سهامی خاص)
برند: PCC
موقعیت مکانی: شمال غرب ایران، استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز
نوع محصول: دیسک و صفحه و بلبرینگ کلاچ خودروهای سبک و سنگین
سال تأسیس: 1379

                                                                                                                                                                                                                                                               

محصولات کارخانه: سیستم کلاچ گشتاور تولید شده  حاصل از احتراق داخلی موتور را بر اساس نیروی اصطکاکی بین دیسک و صفحه به گیربکس منتقل نموده و در مواقع لزوم نیز با حذف گشتاور موتور از گیربکس، تعویض دنده را آسان می نماید.
تولید در شرکت پایا کلاچ بر اساس استاندارد ISO/TS 16949 جهت تأمین نیاز کارخانجات خودروساز ایران (OEM)  و بازار مصرف (AM) طرح ریزی شده و اکنون به عنوان برترین کلاچ ساز ایران در عرصه تولید دیسک و صفحه و بلبرینگ کلاچ سبک و سنگین ایفای نقش می کند.
تأمین کنندگان، قطعات منفصله را بر اساس استانداردهای کیفی شرکت پایاکلاچ تهیه و به کارخانه ارسال نموده و پس از ماشینکاری، اجزاء پیش تولید آماده گردیده و نهایتاً در خطوط مونتاژ به یکدیگر متصل و پس از کنترل و تست دقیق برای مشتریان ارسال می گردند.

تجهیزات تست و آزمایشگاه:
شرکت پایا کلاچ جهت افزایش و بهبود کیفیت و جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان خود، اقدام به تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت نموده و در این راستا بیش از 27 دستگاه تست ساخته یا خریداری شده و امکان انجام کلیه تست های ابعادی، عملکردی، متالوگرافی و ... مهیا گردیده است.
اکنون مجموعه آزمایشگاه های شرکت پایا کلاچ پس از تجهیز به دستگاه های تست بسیار مدرن و انجام بیش از 35 تست، به یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های تست کلاچ به لحاظ دامنه کاربرد در منطقه خاورمیانه تبدیل شده است.
  • تست Noise بلبرینگ
  • تست Torque-Angle
  • تست دوام بلبرینگ
  • تست نیروی فنر خورشیدی
  • سختی سنجی
  • تست Cushion deflection
  • تست نهایی