محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

سلام، خوش آمدید...

تلفن: 041-35515253

Back To Top

درباره گروه بازرگانی وفادوست

 بازرگانی وفادوست در سال 1374 با هدف تولید و توزیع انواع قطعات خودروهای سبک و سنگین، ارائه خدمات تعمیراتی به خودروهای شهری و بین شهری، ارائه خدمات به نهادهای دولتی و غیر دولتی، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز و دستگاه ها و ماشین آلات مرتبط به قطعات و لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین تأسیس گردید. در همان ابتدای فعالیت با هدف تمرکز بر روی بازار قطعات و لوازم یدکی خودروهای سواری، شرکت موفق به اخذ نمایندگی گروه خودروسازی سایپا گردید.    
 در طی سال های اخیر و با توجه به افزایش روزافزون دامنه فعالیت شرکت و به دنبال آن بالا رفتن اعتبار و اعتماد در سطح بازار لوازم و قطعات یدکی نسبت به عملکرد مجموعه، شرکت موفق به اخذ نمایندگی انحصاری توزیع محصولات گروه قطعات خودرو «عظام» (بزرگ ترین تولید کننده قطعات خودرو در بخش خصوصی) در منطقه شمال غرب کشور گردیده و با تکیه بر شبکه گسترده پخش خود در سطح استان آذربایجان شرقی و استان های همجوار، خدمت رسانی به عاملین فروش قطعات و لوازم یدکی را عهده دار می باشد.
در ادامه فعالیت و به پشتوانه نمایندگی گروه سایپا، شرکت اقدامات لازم در خصوص راه اندازی شبکه امداد خودرو را به انجام رسانده و در سال 1386 شرکت امداد خودرو زوبین آذر را جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز در خصوص امداد خودرو و ارائه سرویس های ضروری تأسیس نموده و برنامه ریزی های لازم در خصوص گسترش فعالیت در بخش امداد خودرو نیز صورت گرفته است.
بازرگانی وفادوست به دنبال تحکیم جایگاه خود در بازار منطقه ای شمال غرب کشور و با توجه به نگرش رو به آینده مدیریت خود و به منظور معرفی بیش از پیش دامنه فعالیت های خود،‌ در نمایشگاه های بین المللی خودرو طی سال های 1388،‌ 1389 و 1390 و 1392 و1393حضور فعال داشته و لوح تقدیر دریافت کرده است.
در حال حاضر بالغ بر 40 نفر در بخش های مختلف از قبیل مالی و اداری، خرید و سفارشات، فروش و بازاریابی و انبار و تدارکات با تحصیلات آکادمیک مرتبط مشغول به کار می باشند.

همچنین می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، برای خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.

seo-message

آنلاین خرید کنید و در محل دلخواه تحویل بگیرید