محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

سلام، خوش آمدید...

تلفن: 041-35515253

Back To Top

استام صنعت

استام صنعت

استام صنعت (سهامی خاص)
برند: STAM
موقعیت مکانی: کیلومتر 5 اتوبان کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان
نوع محصول: دینام و استارت موتور خودروهای سواری
سال تأسیس: 1378

                                                                                                                                                                                                                             

محصولات کارخانه: در شرکت استام صنعت عملیات تولید در پیشرفته ترین خطوط و با ماشین آلات ساخت کشورهای اروپایی و کانادا، تحت نظارت و کنترل دایم Valeo فرانسه انجام گردیده و کلیه فرآیندها توسط سیستم های اتوماسیون صنعتی، کاملاً تحت کنترل بوده و جهت دستیابی به کیفیت مطلوب مورد انتظار مشتری و انطباق با استانداردهای بین المللی و ملی، در دوره های زمانی تعریف شده مورد ممیزی کامل قرار می گیرند.

استارت
استارت قطعه ای است که با اعمال فرمان از سوی راننده و از طریق سوئیچ به منظور روشن نمودن موتور خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم استارت شامل یک موتور الکتریکی DC (12 یا 24 ولت) بوده که باتری برای چرخاندن میل لنگ موتور با ایجاد درگیری بین دنده پینیون و فلا یویل نیرو  می گیرد. در واقع استارت، انرژی الکتریکی باتری را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید.
شرکت استام صنعت قادر به تولید استارت با سیستم "گیربکسی مگنت دایم" و "انتقال قدرت مستقیم فیدکویلی" با توان های خروجی متنوع در خودروهای سبک می باشد.

دینام
وظیفه اصلی دینام، تأمین برق لازم در خودرو جهت مصرف تجهیزات برقی و الکترونیکی موجود اعم از چراغ ها، برف پاک کن، بخاری، سیستم خنک کننده، و نیز برق مورد نیاز جهت عملکرد موتور و شارژ مجدد باتری و غیره می باشد که این امر با تبدیل بخشی از انرژی مکانیکی موتور به انرژی الکتریکی در دینام حاصل می گردد. تسمه متصل به پولی سر موتور، انرژی مکانیکی را به پولی دینام منتقل نموده و مجموعه دینام با ایجاد میدان مغناطیسی حاصل در سیم پیچه ای دوار و ثابت خود، برق مورد نیاز خودرو را تأمین می نماید.
شرکت استام صنعت قادر به تولید دینام های internal fan خودروهای سبک 14 ولت در حیطه متنوعی از کلاس های توان خروجی می باشد.

تجهیزات تست و آزمایشگاه:
کیفیت رکن اصلی خط مشی شرکت استام صنعت است. در این راستا همواره تلاش می کنیم که همزمان با ارتقاء انتظارات کیفی خودروسازان و رانندگان، محصولاتی کیفی و مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی به ایشان ارائه نماییم. لازم است این تعهد، کنترل های آزمایشگاهی مواد و قطعات ورودی و قطعات ورودی و تست 100% محصولات خروجی از کارخانه بوده که در آزمایشگاه منحصر به فرد شرکت استام صنعت با تجهیزات و دستگاه های مدرن بر اساس استاندارد آزمایشگاهی ISO/IEC 17025 صورت می پذیرد.
این آزمایشگاه تنها مرجع رسمی جهت بررسی کیفیت قطعات دینام و استارت در کشور بوده و در این راستا گواهینامه تأیید صلاحیت به عنوان مرجعی معتبر برای انجام تست ها و صحه گذاری کیفیت محصولات سایر سازندگان داخلی و خارجی، از سوی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران (ISIRI) اعطاء شده است.